خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
آغاز عملیات کف‌پوش‌گذاری در بافت قدیم شهر سرداران
کد خبر: 9 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور - 16:08

آغاز عملیات کف‌پوش‌گذاری در بافت قدیم شهر سرداران

هفته نامه شوشترنامه| شهردار شهر سرداران از آغاز عملیات کف پوش گذاری و پیاده رو سازی برای نخستین بار در بافت قدیم این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هفته نامه شوشترنامه| علی بهرام‌نیا در بازدید از عملسات کف‌پوش‌گذاری در بافت قدیم شهر سرداران اظهار داشت: عملیات ساماندهی و کف پوش گذاری پیاده روهای معابر بافت قدیم شهر سرداران آغاز شده است و این اقدام برای نخستین بار است که به عنوان پروژه عمرانی آغاز می‌شود.

وی اعتبار اختصاص یافته به این پروژه را بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بخشی از اعتبار این پروژه با پیگیری‌های مستمر توسط سازمان محترم مدیریت و برنامه ریزی استان و بخشی دیگر از منابع جاری شهرداری تامین اعتبار شده است.

شهردار شهر سرداران افزود: جا دارد از آقای دکتر حاجتی ریاست محترم سازمان و کارشناس طرح جناب آقای مهندس کریمی بابت مساعدت لازم جهت تامین اعتبار این پروژه تقدیر و تشکر کنم.

بهرام‌نیا تاکید کرد: از مهندس پنبه دانه پور فرماندار پرتلاش شوشتر جهت همیاری در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بویژه اعضای  محترم و دلسوز شورای اسلامی شهر سرداران که در تمامی مراحل این پروژه یار و یاور شهرداری بودن تشکر کنم.

وی افزود: اجرای پروژه‌های عمرانی مشکلاتی در پی دارد، از شهروندان شهر سرداران تقاضا دارم که با پیشه کردن صبر و شکیبایی عوامل شهرداری را در اجرای این پروژه یاری دهند.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه