خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
حرکت کارون اربعین در شوشتر ممنوع است
کد خبر: 7 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور - 12:49

فرماندار شوشتر:

حرکت کارون اربعین در شوشتر ممنوع است

فرماندار شوشتر گفت: حرکت کارون‌های پیاده و سواره اربعین با توجه به شرایط موجود در مرزها و تصمیمات اتخاذ شده در این باره ممنوع است.

به گزارش هفته‌نامه شوشترنامه| حسین پنبه‌دانه‌پور در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار داشت: امسال بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کشور عراق به دلیل شیوع بیماری کرونا هیچ زائری برای ایام اربعین پذیرفته نمی‌شود و بر همین اساس مرزها نیز پذیرای مشتاقان حسینی نیستند، بر این اساس هیچ موکبی در مسیرهای منتهی به مرزها راه اندازی نشده است و نخواهد شد.

وی عنوان کرد: در سطح شهرستان شوشتر نیز به دلیل اینکه شرایط شیوع بیماری به وضعیت قرمز رسیده است هیچ موکبی راه اندازی نمی‌شود و کاروانی نیز حرکت نخواهد کرد، از مشتاقان امام حسین(ع) خواستارم در این زمینه با مسئولان همکاری کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان شوشتر خاطر نشان کرد: ان‌شاالله با همکاری و تلاش در خود مراقبتی و سختکوشی کادر درمان این بیماری با عنایت اهل‌بیت در اسرع وقت از بین خواهد رفت و مشتاقان مراسم اربعین عزاداری خود را در این ایام و حرکت دسته‌های عزاداری و موکب‌ها را سال آینده دایر کنند و در سال جاری از چنین اقداماتی خودداری فرمایند.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه