اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

فعالیت پس از ساعت 20 موجب پلمپ می‌شود

شوشترنامه| رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شوشتر گفت: همه واحدهای صنفی شوشتر از شنبه 13 اردیبهشت ماه باید برای فعالیت خود توسط متصدی ماسک داشته باشند و پس از ساعت 20 (هشت شب) مجاز به فعالیت نیستند.

علی اکبری در گفت و گویی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: واحدهای صنفی شهرستان در صورت فعالیت باید فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و متصدی واحدصنفی باید ماسک داشته باشد.
این مقام مسئول تاکید کرد: در صورتی که واحد صنفی فاصله‌گذاری را رعایت نکرده باشد و یا متصدی از ماسک استفاده نکرده باشد، پلمپ خواهد شد.
وی عنوان کرد: همه واحدهای صنفی شهر شوشتر باید از روز شنبه 13 اردیبهشت ماه راس ساعت 20 شب تعطیل باشند، فعالیت پس از این ساعت منجر به پلمپ خواهد شد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شوشتر تاکید کرد: تیم‌هایی متشکل از اداره صنعت، معدن و تجارت، اماکن انتظامی، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی از شنبه بر مفاد فوق‌الذکر نظارت دقیق داشته و بصورت سختگیرانه برخورد خواهند کرد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه