اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

پارک خانواده در مراحل پایانی

شهردار شوشتر گفت: پارک خانواده در ساحل رودخانه کارون ودر کنار پارک داریون در مراحل پایانی آماده سازی است و بزودی شاهد افتتاح این پروژه زیبا هستیم.
عباس اسکندری نیا افزود: پارک خانواده در فضایی بسیار زیبا، دارای پیست دوچرخه سواری، ست های ورزشی و .... بزودی افتتاح می‌شود و به روز گردشگران باز خواهد شد.
وی عنوان کرد: در این پارک سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه و حمام جدید در حال احداث است و پس از تکمیل پارک این محوطه تفریحی برای حضور خانواده‌ها محدود می‌شود و از تردد غیرخانوادگی جلوگیری خواهد شد.
شهردار شوشتر تاکید کرد: نزدیکی این پارک به ساحل رودخانه، دارا بودن سرویس‌های بهداشتی، حمام و نمازخانه مجزا، فروشگاه‌ و.... باعث می‌شود تا استقبال از این پارک زیبا بسیار زیاد باشد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه