اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

دکتر ابول‌نژادیان ارتقا گرفت؛ دکتر کلانتر منصوب شد

اختصاصی شوشترنامه| 19 آذرماه 98 روز بسیار زیبایی بود، آسمانی صاف، هوایی مطبوع و همه‌چیز برای آغاز صبحی سرشار از موفقیت و بهروزی مهیا بود، که یک‌باره دوستی از مجموعه استانداری خبر داد که در دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز تغییراتی حاصل‌شده است، این تغییرات بسیار جالب بود، به‌یک‌باره رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز منصوب‌شده است.
دکتر فرهاد ابول‌نژادیان ازجمله نیروهایی در مجموعه مدیران شهرستان شوشتر است که محدودیت برایش اصلاً مطرح یست، ولی همیشه برای مقابله با تنگناهای موجود راهکاری جدید دارد، البته سرسختی و تجربه در حوزه مدیریت همیشه می‌تواند مفری برای برخورد با مشکلاتش باشد.وی که در دوران 40 ماهه حضورش در ریاست دانشکده علوم پزشکی شوشتر توانست واقعاً کارنامه قابل قبولی ارائه کند، بی‌شک نامش در خاطره مردم شوشتر و تاریخ دانشکده تازه تأسیس علوم پزشکی این شهرستان خواهد ماند.
ابول‌نژادیان در همه حوزه‌ها رشد تصاعدی چندین برابری رشد را در کارنامه کاری خود دارد، وی توانست در بازه زمانی 40 ماهه بیش از 20 هزار مترمربع به فضای بهداشت و درمانی شوشتر اضافه کرد، ظرفیت تخت‌های بستری بیمارستانی شوشتر را 48 درصد رشد داد و بسیاری از بخش‌ها و کلنیک‌های تخصصی را در شوشتر راه‌اندازی کرد.
ابول‌نژادیان با تلاش جهادی توانست بسیاری از کمبودهای شوشتر را در حوزه تأمین پزشک متخصص برطرف سازد، تعداد پزشکان متخصص را از شمار 17 نفر به 54 نفر رساند و این شهرستان را به‌زعم وزیر سابق بهداشت و درمان دکتر هاشمی از دغدغه تأمین پزشک عمومی به دغدغه نیاز به پزشک فوق تخصص ارتقای جایگاه داد.
ابول‌نژادیان امروز در صدر تصمیم‌گیری بهداشت و درمان استان خوزستان قرار دارد، ولی بی‌شک در جایگاه ریاست دانشگاه جندی‌شاپور اهواز می‌تواند بازوی توانمند تقویت‌کننده شوشتر باشد، در این زمینه نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی نیز بر این مهم اذعان دارد و می‌افزاید: بسیار خرسندم که می‌توان ادعا کرد که شوشتر در حوزه بهداشت و درمان توانسته است نیرویی متخصص و صرفاً پزشکی اهل مطب را به عرصه مدیریتی دانشکده خود بگمارد که امروز به بدنه مدیریت موفق خوزستان تزریق شود.
سهراب گیلانی خاطرنشان کرد: دکتر ابول‌نژادیان فردی متخصص، توانمند، جهادی و سخت‌کوش است، این پزشک متعهد در حوزه بهداشت و درمان شوشتر گام‌هایی اساسی برداشته است، مردم شوشتر قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی وی هستند و برای وی آرزوی توفیق در خدمات‌رسانی به مردم را دارند.
این مقام مسئول تأکید کرد: جایگاه ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز جایگاه بسیار حساس و بزرگ است، مسئولیتی بسیار خطیر بر عهده دارد مطمئنم که ابول‌نژادیان می‌تواند به بهترین وجه ممکن در این جایگاه تلاش کند و خدمت‌رسانی کند.
نماینده مردم شوشتر و گتوند خاطرنشان کرد: امروز شوشتر به جایگاهی رسیده است که وزیر بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر را به‌عنوان دانشکده‌ای پیشتاز می‌شناسد و مدیر آن را در استان منصوب می‌کند و از آن مهم‌تر بدنه مدیریتی آن را توانمند دانسته و از نیروهای خلاق و جوان این شهرستان برای مدیریت آن انتخاب می‌کند.گیلانی افزود: دکتر کلانتر، نیرویی جوان، کارآزموده و خلاق است، این خصوصیات در کنار اخلاق‌مداری برای این عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی شوشتر با مرتبه استادیاری و بومی بودن می‌تواند بهترین خصوصیت‌های موجود در دکتر کلانتر باشد. دکتر کلانتر متولد 1360 و متخصص سم‌شناسی است، وی از نیروهای هیئت‌علمی دانشکده علوم پزشکی شوشتر است و نیرویی بومی و جوان در این شهرستان و دانشکده به شمار می‌آید، کلانتر پیش‌ازاین انتصاب دو سال سمت معاونت دانشجویی، فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر را بر عهده داشت؛ برای وی در سمت جدید آرزوی توفیق داریم.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه