اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

کلنگ زنی پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای شهرستان گتوند

طی مراسمی با حضور نمایندگان دزفول، شوشتر و گتوند، فرماندار و امام جمعه شهرستان گتوند، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول، رئیس شبکه بهداشت گتوند و دیگر مسئولین، پروژه احداث پایگاه اورژانس جاده ای شهرستان گتوند در محل سه راهی گتوند - شوشتر کلنگ زنی شد. این پروژه مهم که نقشی موثر در کاهش تلفات جاده ای و  امدادرسانی در شرایط اورژانسی ، تصادفات و حوادث جاده ای خواهد داشت با مساعدت مالی خیرین ارجمند خاندان محترم زاده دباغ از دزفول احداث خواهد شد.
دکتر پریدار ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این مراسم با اشاره به تذکرات سهراب گیلانی درخصوص توقف  پروژه های درمانی شهرستان گتوند، پیگیری های ایشان را راهگشا و موثر در سرعت بخشی به پروژه ها دانست و از دغدغه ایشان در حوزه سلامت تقدیر نمود. مهندس پاپی زاده نماینده محترم شهرستان دزفول نیز که به دعوت سهراب گیلانی در این مراسم حضور پیدا کرد، سهراب گیلانی را از معدود نمایندگانی دانست که علاوه بر پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه ، پیگیر مسائل استانی هستند و در این زمینه پیشرو هستند. مهندس پاپی زاده با برشمردن پیگیری های نماینده مردم و با بیان اینکه آقای گیلانی صدای مردم می باشند، تذکرات ایشان در حوزه بهداشت و درمان را موثر در تسهیل کار،  پیگیری های وزیر و رفع مشکلات بودجه ای دانست.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه