اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

توبیخ کتبی در‌پرونده تارتار

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص سرمربی نفت مسجد سلیمان صادر کرد.به دلیل تخلف مهدی تارتار مبنی بر بیان مطالبی خلاف مفاد ماده 71 آیین نامه انضباطی پس از بازی نفت مسجد سلیمان و تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری بعد از بازی مورخ یکم شهریورماه و نظر به اینکه وی در تاریخ 2 شهریور ماه در حضور اعضای کمیته انضباطی مطالب بیان شده خود اذعان کرده و تعهد کتبی داده است که بیان چنین مطالبی در آینده تکرار نخواهد شد، با توجه به اظهارات تارتار و سایر قرائن و امارات موجود در پرونده تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص داده می شود و مستند به ماده 93 آیین نامه انضباطی و با تذکر اعمال ماده 92 از این مقررات به توبیخ کتبی محکوم شد.گفتنی است تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان قرار است در تهران اردو بزند و خود را برای دیدار هفته سوم برابر استقلال که در مسجدسلیمان برگزار می شود، آماده کند.

3 هفته جهنمی لیگ برای تارتار و مسجدسلیمان

تیم نفت مسجدسلیمان در 3 بازی آینده خود مقابل مدعیان قهرمانی لیگ برتر قرار می گیرد.زردپوشان خوزستانی فوتبال ایران در شروع لیگ برتر نوزدهم با سخت ترین قرعه ممکن روبه رو شدند. آنها بعد از آنکه در هفته نخست مقابل تراکتور به میدان رفتند و با تساوی بدون گل این تیم پرستاره را متوقف کردند در بازی دوم بیرون از خانه با نفت آبادان روبه رو شدند و به تساوی یک بر یک رسیدند.نفت مسجدسلیمان اما در 3 بازی آینده خود کار بسیار دشوارتری خواهد داشت. شاگردان مهدی تارتار در هفته سوم میزبان استقلال تهران هستند، در هفته چهارم به میهمانی سپاهان اصفهان می روند و بعد در خانه مقابل شهرخودروی مشهد قرار می گیرند.
بی تردید 3 بازی متوالی با 3 تیم مدعی می تواند روزهای سختی را برای نفت مسجدسلیمان رقم بزند. اگرچه نفت امسال با هدایت مهدی تارتار شرایط بهتری نسبت به سال های گذشته دارد اما چنین قرعه ای نصیب هیچ تیم دیگری نشده است. با این حال آنها امید دارند از 3 بازی دشوار پیش رو سربلند بیرون بیایند و با توجه به اینکه مقابل استقلال و شهرخودرو در خانه به میدان می روند روی حمایت هواداران مسجدسلیمانی نیز حساب ویژه ای باز کرده اند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه