اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

این جور بازیکن ها را باید محروم کرد

نکونام گفت: از هواداران تیم فولاد که تیممان را حمایت کردند تشکر می کنم. تشکر ویژه ای هم از بازیکنان دارم که واقعا زحمت کشیدند و توانستند در ثانیه های پایانی بازی را به تساوی بکشند. امیدوارم مردم و هواداران از بازی لذت برده باشند.
وی افزود: جذابیت فوتبال به همین گل هایی است که زده می شود و خوشحالم که تیم ما موفق شد در لحظات پایانی گل بزند و به حق خود برسد و این برای من خیلی مهم و حیاتی بود.
نکونام در این باره که آیا پیش بینی می کرد بازی با تساوی تمام شود، تاکید کرد: به هر حال وقتی بازی به آن دقایق و ثانیه ها می رسد حساسیت آن بیشتر می شود اما به هر حال اگر در فوتبال بتوانیم از ثانیه ها و اشتباهات حریف استفاده کنیم قطعا به موفقیت می رسیم. ما هم به ویژه در نیمه دوم خوب بازی کردیم و تلاش کردیم و در آن ثانیه ها به گل رسیدیم و شرایط رسیدن به گل را داشتیم.
این بازیکن سابق فوتبال درباره شکایت باشگاه استقلال از فغانی به خاطر اینکه سوت پایان را دیر زده، اظهار کرد: اگر باشگاه بزرگ استقلال می خواهد شکایت کند حق این کار را دارد. من هم به این تصمیم احترام می گذارم و نظر خاصی نمی توانم بدهم.

صحبت های جواد نکونام درباره بازی با استقلال
 سرمربی فولاد درباره شادی پس از گل این تیم تاکید کرد: من برای تیم فولاد کار می کنم و برای من اهمیت خاصی دارد و موفقیت آن برای من مهم است. همیشه سعی می کنم حرفه ای رفتار کنم. قرارداد من با باشگاه فولاد است و باید از حق این تیم دفاع کنم.
نکونام در این باره که نارضایتی هواداران استقلال در پایان بازی از چه بود، گفت: من متوجه نشدم چون بعد از بازی سمت بازیکنان رفتم و به آنها خسته نباشید می گفتم و متوجه نشدم.
وی در خصوص حواشی انتقال بلبلی اذعان کرد: واقعیت این قضیه این است که من خودم این بازیکن را از پارسال زیرنظر داشتم و احساس کردم امسال می تواند به تیم ما کمک کند و بازیکن آینده داری است. از یکی از دوستان که مربی ایشان بوده و واقعا حق بر گردن او داشته خواهش کردیم با او به صورت مستقیم صحبت و شرایط را فراهم کنند. با بلبلی که صحبت کردیم ابراز علاقه کردند تا به باشگاه بزرگ فولاد بیایند. با مدیرعامل هم صحبت کردیم و قرار شد شرایط برای بستن این قرارداد فراهم شود. بلبلی هم اعلام کرد قراردادش با باشگاه سپیدرود تمام شده و مشکلی ندارد. او اعلام کرد من فسخ قرارداد دارم اما حالا همراهم نیست. او گفت بابت فسخ قرارداد هیچ مشکلی ندارد و مبلغ قرارداد و شرایط فسخ را هم اعلام کرد.

توضیحات نکونام درباره ماجرای محمد بلبلی
سرمربی فولاد یادآور شد: او همراه با دوست عزیزی که مربی او بوده آمد و صحبت کرد و قراردادی هم با ما منعقد شد. به خاطر ایشان از مدیرعامل خواهش کردم از شمال به تهران بیاید و قرارداد امضا شد. اینکه بعد از این چه اتفاقاتی افتاد کاملا غیرحرفه ای بود. بازیکن نباید این کار را کند و اگر با باشگاه سپیدرود قرارداد داشته نباید با ما قرارداد می بسته و اگر با ما قرارداد داشته نباید با باشگاه استقلال قرارداد می بسته است. طوری نباید باشد که در فوتبال ایران بازیکن به همین راحتی با هر باشگاهی قرارداد ببندد و راهش را ادامه بدهد و فوتبال بازی کند. هر بازیکن و تیمی که این تخلفات را انجام دهد باید برایشان جریمه و محرومیت در نظر گرفته شود.
نکونام درباره بازی با سپاهان گفت: این تیم مدعی قهرمانی است و بازیکنان خوب، باکیفیت و قوی را دارد و بازیکنان بهتری جذب این تیم شده اند. شرایط سپاهان به خاطر بازیکنانی که می گیرد و مبالغی که پرداخت می شود قابل قیاس با ما نیست. امیدوارم موفق باشند و در جام باشگاه های آسیا هم برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم. ما هم تمام تلاشمان را می کنیم که بازی خوبی جلوی هوادارانمان انجام بدهیم و نتیجه خوبی بگیریم.
سرمربی فولاد خوزستان درباره دعوت به کمیته انضباطی نیز تصریح کرد: بعد از بازی با نفت آبادان من گفتم داور روز خوبی داشت و داوری فوق العاده ای داشت اما به نظرم آن صحنه پنالتی بود. سرمربی تیمم هستم و نظر شخصی ام را با احترام به کمیته داوران گفتم. خود دوستان می دانند که پارسال در تیم نساجی با تمام اشتباهاتی که در حق این تیم شد من هیچوقت اعتراض و بی احترامی نداشتم. من همیشه حامی داوران هستم که زحمت می کشند اما آن روز به نظر من پنالتی بود و نظرم را با کمال احترام گفتم و فکر نمی کنم هیچ جای دنیا هیچ مشکلی نباشد. در کمیته انضباطی هم این را اعلام می کنم و آقای عرب براقی قضاوت فوق العاده ای داشت.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه