اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

زیرگذر شوشتر بزودی افتتاح می‌شود

اختصاصی شوشترنامه| شهردار شوشتر از افتتاح قریب‌الوقوع زیرگذر شوشتر خبر داد و گفت: همه امور بر اساس برنامه از پیش تعیین شده در حال انجام است و امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح این پروژه بزرگ شهرداری شوشتر باشیم.
عباس اسکندری‌نیا در گفت و گویی اختصاصی با شوشترنامه در بازدید از این پروژه اظهار کرد: فاز دوم بتن ریزی این پروژه چند روز گذشته به پایان رسیده است، پیمانکار به‌زودی در این بخش برای احداث جداکننده وسط و احداث پیاده روی کنار اقدام می‌کند و عملاً تعهدات در این پروژه رو به پایان است.
وی تاکید کرد: پیمانکار زیرگذر شوشتر در آخرین جلسه تشکیل شده با حضور فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و... متعهد شده است که احداث جدا کننده وسط، جدول گذاری کنار، بتن ریزی کف پروژه را به همراه نازک کردن جداکننده وسط خیابان کمربندی را حداکثر تا 31 تیرماه انجام دهد و به شهرداری شوشتر تحویل دهد.
این مقام مسئول عنوان کرد: در روند نازک سازی آیلند جداکننده کمربندی تعدادی درخت قطع خواهدشد که به همان تعداد در پارک‌های شهر درخت جدید خواهیم کاشت و با بررسی‌های انجام شده به هیچ نحو امکان جلوگیری از قطع این درختان نبود.
شهردار شوشتر خاطرنشان کرد: آسفالت این پروژه برعهده شهرداری شوشتر است، با سرعت پروژه را آسفالت می‌کنیم و با نصب پایه‌های نور شرایط را برای افتتاح پروژه فراهم خواهیم کرد.
اسکندری‌نیا گفت: در صورت‌جلسه تعهدآوری که با پیمانکار امضا کرده‌ایم قرار است در 31 تیرماه همه تعهدات مشخص‌شده اجرایی شوند و به شهرداری تحویل شود، شهرداری برای اقدامات خود در این پروژه زمان زیادی نیاز ندارد و به‌صورت جهادی و شبانه‌روزی این مهم را عملی می‌کنیم.
وی تأکید کرد: تلاش داریم تا در نیمه اول مردادماه و یا حداکثر تا دهه دوم مرداد این زیرگذر افتتاح شود، البته این مسئله به پایبندی پیمانکار به تحویل پروژه در زمان تعیین‌شده مرتبط است.
بر اساس مشاهدات خبرنگار شوشترنامه در این پروژه، فاز سوم بتن‌ریزی زیرگذر شوشتر، به‌زودی با آلموتوربندی سریعی که در حال انجام است انجام می‌شود، در این بخش بتن‌ریزی از ضخامت بیشتری برخوردار است و احتمالاً وقت بیشتری نیز خواهد بُرد ولی جدول‌گذاری و نازُک سازی آیلند وسط خیابان و احداث جداکننده وسط پروژه در حال انجام است و از سرعت قابل قبولی برخوردار است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه