اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

جلسه ستاد اجرایی پرونده الکترونیک سلامت و تبادل الکترونیک اسناد برگزار شد

دومین جلسه ستاد اجرایی پرونده الکترونیک سلامت و تبادل الکترونیک اسناد با حضور معاونین درمان ، توسعه و مدیریت منابع، معاون بهداشت ، روسا و مدیران داخلی بیمارستان ها ، مدیر پروژه تبادل اسناد الکترونیک و رئیس بیمه سلامت شوشتر در دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.
در این جلسه که با ریاست دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی و حسب تاکید وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تشکیل ستاد اجرایی پرونده الکترونیک سلامت و تبادل الکترونیک اسناد در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور برگزار شد، راهکار های اجرایی به منظور تلاش وافر دانشکده علوم پزشکی شوشتر در راستای پوشش ۱۰۰ درصدی پرونده الکترونیک سلامت در شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
خانم مهندس سیده بشری موسوی، رءیس اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی شوشتر و دبیر ستاد اجرایی پرونده الکترونیک سلامت شهرستان در این جلسه از معاونین و مدیران بیمارستان ها خواست مطابق دستورالعمل های موجود و با تلاش مجدانه نسبت به رفع خطاهای موجود در ارسال پرونده ها به سامانه سپاس (سامانه پرونده الکترونیک سلامت) باهمکاری کارشناسان انفورماتیک بیمارستانها، مسولین واحدهای مدارک پزشکی ، آزمایشگاه ، مترون، ترخیص و درآمد در این راستا کوشش کرده و همه توان را به کار ببندند .
پس از آن مدیر پروژه تبادل الکترونیک اسناد آقای مهندس علی ریسمان تاب به شرح خطاهای موجود در واحدهای مختلف و راه حل رفع آن پرداختند و درصد پیشرفت را نسبت به جلسه اول ارائه نمودند .
شایان ذکر است، پوشش همگانی پرونده الکترونیک سلامت در کشور تاثیر بسیار زیادی در ارتقای کیفیت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم خواهد داشت.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه