اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

آمادگی کامل واحدهای مختلف دانشکده علوم پزشکی شوشتر برای نوروز 98

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از آمادگی کامل بیمارستان های شوشتر، واحد فوریت های پزشکی، داروخانه ها و بازرسان بهداشتی برای ساماندهی امور بهداشتی درمانی شهروندان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات خبر داد. 
دکتر فرهاد ابول نژادیان گفت: باتوجه به اینکه شوشتر شهری توریستی و سالانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است، طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند ماه در شهرستان شوشتر همگام با دیگر نقاط کشور کلید خواهد خورد.
وی افزود: بیمارستان های خاتم الانبیاء(ص)، الهادی(ع) و شهدا با نیروهای کشیک بیشتر در بخش اورژانس تقویت خواهند شد تا بتوانند پاسخگوی نیاز شهروندان و مسافران عزیز باشند.
دکتر ابول نژادیان ادامه داد: واحد اورژانس و فوریت های پزشکی ۱۱۵ شهرستان در تمام ایام تعطیلات نوروز بصورت آماده باش و با حداکثر توان به مردم خدمت خواهد کرد. همچنین داروخانه های شبانه روزی و داروخانه های کشیک که لیست آن ها متعاقباً اعلام می شود موظفند نیاز مردم به دارو را در این مدت تامین کنند.
دبیر شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تاکید کرد:آموزش ها و تدارک لازم برای بهداشت مواد غذایی و نظارت همکاران ما در حوزه بهداشت محیط انجام شده و این نیروها آماده نظارت بر رستورانها، اماکن بین راهی، اقامت گاه ها و هتل ها هستند و اگر مردم شاهد تخلفات بهداشتی در هر زمینه ای بودند می توانند با سامانه تلفنی ۱۹۰ تماس بگیرند تا شکایت آن ها در اسرع وقت پیگیری شود.
دکتر فرهاد ابول نژادیان در پایان یادآور شد: از همه مردم می خواهم در ایام تعطیلات به موضوع رعایت ایمنی بخصوص در هنگام سفر و تفریح اهتمام ویژه داشته باشند تا ان شاالله شاهد بوجود آمدن مشکلات نباشیم و آرزو می کنیم نوروز امسال برای همه مردم کشورمان پر از شادمانی و نشاط باشد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه