اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

فعالیت ٦٥٠ هزار خیر مدرسه ساز در کشور علمي

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش از فعالیت ٦٥٠ هزار خیر مدرسه ساز در کشور خبر داد. عبدالرسول عمادی در حاشیه افتتاح یک مدرسه سه کلاسه در روستای مجریه شوشتر که امروز، یک‌شنبه (5 اسفندماه) برگزار شد، اظهار کرد: بدون مشارکت خیرین مدرسه‌ساز نمی‌توانیم در تامین فضاهای آموزشی مورد نیاز در آموزش و پرورش موفق عمل کنیم.وی با اشاره به این‌که خیرین مدرسه‌ساز در سطح کشور بسیار فعال هستند، افزود: در حال حاضر ٦٥٠ هزار خیر مدرسه‌ساز در کشور وجود دارد که در امر مدرسه‌سازی آموزش و پرورش را یاری می‌کنند.
سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش نقش خیرین مدرسه‌ساز را در ارتقای شاخص‌های آموزشی مهم ارزیابی کرد و گفت: مدرسه‌سازی در مناطق محروم و حاشیه‌ای سبب ارتقای شاخص‌های فرهنگی و آموزشی در کشور می‌شود.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه