اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

حرکت کاروان و برپایی مواکب اربعین در شوشتر ممنوع است

فرماندار شوشتر گفت: حرکت کارون‌های پیاده و سواره اربعین با توجه به شرایط موجود در مرزها و تصمیمات اتخاذ شده در این باره ممنوع است.
به گزارش شوشترنامه| حسین پنبه‌دانه‌پور در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار داشت: امسال بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کشور عراق به دلیل شیوع بیماری کرونا هیچ زائری برای ایام اربعین پذیرفته نمی‌شود و بر همین اساس مرزها نیز پذیرای مشتاقان حسینی نیستند، بر این اساس هیچ موکبی در مسیرهای منتهی به مرزها راه اندازی نشده است و نخواهد شد.
وی عنوان کرد: در سطح شهرستان شوشتر نیز به دلیل اینکه شرایط شیوع بیماری به وضعیت قرمز رسیده است هیچ موکبی راه اندازی نمی‌شود و کاروانی نیز حرکت نخواهد کرد، از مشتاقان امام حسین(ع) خواستارم در این زمینه با مسئولان همکاری کنند.
رئیس شورای اداری شهرستان شوشتر خاطر نشان کرد: ان‌شاالله با همکاری و تلاش در خود مراقبتی و سختکوشی کادر درمان این بیماری با عنایت اهل‌بیت در اسرع وقت از بین خواهد رفت و مشتاقان مراسم اربعین عزاداری خود را در این ایام و حرکت دسته‌های عزاداری و موکب‌ها را سال آینده دایر کنند و در سال جاری از چنین اقداماتی خودداری فرمایند

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه