اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

تغییرات محسوس در راستای بهبود شرایط کشتارگاه شوشتر

پیمانکار کشتارگاه شوشتر در گفت‌وگویی با شوشترنامه اظهار داشت: در راستای بهبود شرایط کشتارگاه نیمه‌صنعتی شوشتر تغییرات مثبت و محسوسی در این واحد خدماتی در دستور کار قرارگرفته است، این تغییرات باعث ارتقای سطح بهداشت و سامان‌دهی امور می‌شود.
امید کریمی عنوان کرد: کشتارگاه نیمه‌صنعتی شوشتر در ماه‌های گذشته با تغییرات مثبتی که در روند خدمات‌رسانی ایجاد کرده است در بخش بهداشت گوشت توانسته تاحد زیادی استانداردهای سخت‌گیرانه دستگاه‌های نظارتی را تأمین کند و این مسئله باعث رضایت ناظران سخت‌گیر در این حوزه شده است.
وی به راه‌اندازی محل استراحت قصابان و سلاخان اشاره کرد و گفت: محل استراحت، رختکن مجزا، حمام مجزا باعث می‌شود که سلاخان با لباس متحدالشکل در محل کشتارگاه حاضر شوند و پس از انجام فعالیت برای ترک محل استحمام کنند.
وی به فعالیت‌ها در راستای ارتقای سطح امنیت این واحد خدماتی نیز اشاره کرد و عنوان کرد: دیوارکشی، اصلاح درهای ورودی و سامان‌دهی پارکینگ از یک طرف و سامان‌دهی تردد به محیط کشتارگاه با کنترل دقیق ترددها از سوی دیگر در بهبود شرایط امنیت و تردد و صدالبته ارتقای سطح بهداشت گوشت منجر می‌شود.
وی گفت: سیستم تصفیه پساب کشتارگاه نیز با جدیت در حال اجراست و بزودی شاهد تکمیل این سیستم خواهیم بود که این مهم توسط دانشگاه شهید چمران اهواز در حال اجراست.
وی خاطرنشان کرد: برای سلاخان درب ورودی مجزا، کارت شناسایی و ساعت تردد در نظر گرفته‌شده است، این مهم در کنار راه‌اندازی حمام و... تاحد زیادی مشکلات قبلی را در نظارت بر کشتار و بهداشت گوشت بهبود بخشیده است.
در هفته‌های گذشته معاون عمرانی استانداری خوزستان، مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان و هیئت همراه از کشتارگاه شوشتر بازدید کردند، وضعیت کشتارگاه را رضایت‌بخش دانسته و در مقایسه با سایر شهرهای استان و مرکز استان قابل‌قبول و رو به بهبود ارزیابی کردند.
معاون عمرانی استاندار خوزستان و مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان در بازدید از کشتارگاه شوشتر از روند اجرای تصفیه‌خانه پساب و سردخانه پیشرفته این کشتارگاه که در ماه‌های گذشته اجرا و در حال بهره‌برداری است بازدید کردند و رضایتمندی خود را از فعالیت‌های انجام‌شده در این زمینه از شهرداری شوشتر و پیمانکار متولی ابراز داشتند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه