اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

سرعت؛ کیفیت و زیبای اجرا در جایگاه سوخت زنده‌یاد جاگیر

جایگاه سوخت زنده یاد دکتر حمید جاگیر در هفته‌های گذشته روند روبه رشدی را طی کرده است، این جایگاه در شرایط کنونی در بسیاری از مراحل اجرا، رشد قابل توجهی را تجربه کرده است و این شرایط باعث شده تا هر رهگذری متوجه باشد که تا  افتتاح این جایگاه دیر زمانی نمانده است.
این جایگاه دو منظوره با استفاده از بهترین تکنولوژی‌های روز و در برخی از امور پیشتاز در کشور توانسته آتیه بسیار روشن را برای منطقه استقرار رقم بزند.
این جایگاه سوخت با شرایطی که در منطقه فرهنگ شهر و خیابان عمار قرار دارد می‌تواند باعث رونق چشم‌گیر منطقه شود و تاحد زیادی مشکل تامین سوخت خودرویی را در این منطقه برطرف کند، مشکلی که با گذشت بیش از 30 سال از ایجاد سکونت در این منطقه هنوز برطرف نشده است.
رشد فزاینده جمعیت در منطقه فرهنگ‌شهر، کوی نیرو و... توجیه راه اندازی این طرح را بیش از پیش هویدا می‌کند، از سویی توجه به امور زیربنایی در این منطقه و تلاش برای رفع نیازهای اولیه و ثانویه در زندگی ماشینی امروز بیش از پیش راه‌اندازی سریع این طرح را مورد تاکید قرار می‌دهد.
با راه اندازی جایگاه سوخت زنده یاد دکتر حمید جاگیر شاهد بهبود مسیر ترددی و دسترسی به این جایگاه سوخت و راه‌اندازی و صدالبته رونق اقتصادی بیشتر در منطقه موسوم به فرهنگ شهر خواهیم بود، البته باید مسیر دسترسی به جایگاه، اجرای دیوار بیمارستان خاتم‌الانبیا و.. در اسرع وقت انجام شود تا برخی از اصول فنی جایگاه تائید و اجرای آنها وارد مراحل جدیدی شود.
این جایگاه سوخت دو منظوره با راه اندازی می‌تواند علاوه بر فراهم آمدن مقدمات اشتغال می‌تواند زیربنای توسعه و ایجاد رونق اقتصادی و فراهم شدن زیربنایی رونق بسیاری از کسب و کارهای فنی و غیرفنی در این منطقه باشد.
دست اندرکاران این جایگاه سوخت ضمن تشکر از نماینده محترم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم شوشتر، شهردار شوشتر، مسئولان متولی و رئیس جدید اداره راه و شهرسازی شوشتر برای همکاری‌های مستمر در رفع موانع اجرای پروژه، درگذشت رئیس سابق این اداره جناب دکتر فرشیدی را تسلیت گفته‌اند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه