اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

کشت نیشکر در بیش از 2000 هکتار در کشت و صنعت امام خمینی(ره)

عمليات كشت نیشکر در سطح 2048 هکتار از مزارع کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر به اتمام رسيد.مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر ظهر امروز در حاشیه پايان يافتن بيست و هفتمين سال عمليات كشت نيشكر در کشت و صنعت امام خمینی(ره) اظهار داشت: 27 سال پيش با كشت حدود چهل هكتار نيشكر اولين عمليات كشت نيشكر در اين شركت آغاز گرديد.محمدرضا عصاره نژاد اضافه کرد: امروز بعد از گذشت 27 سال خداوند را شاكريم و مفتخريم كه به همت كليه همكاران، عمليات كشت نيشكر در سطح حدود دو هزار و چهل و هشت هكتار از مزارع اين شركت با بهترين كيفيت و در مدت زمان مقرر به اتمام رسيد كه از تلاش كليه همكاران تقدير و تشكر مينمايم.
عصاره نژاد با اشاره به اشتغال بيش از 880 نفر نيروي بومي منطقه در كشت نيشكر خاطر نشان كرد: با بكارگيري 8 پيمانكار بومي منطقه، عمليات كشت نيشكر از 12مرداد ماه آغاز و در روز بيست وششم  شهريورماه به اتمام رسيد.
عصاره نژاد از پیش‌بینی تولید 90 هزار تن شکرخام در این شرکت تولیدی خبر داد و گفت: این مقدار شکر با برداشت 850  هزارتن نیشکر از سطح ده هزار و یکصد و پنجاه هکتار صورت خواهد گرفت و به فضل خداوند متعال، كار برداشت نيشكر اواخر مهرماه آغاز خواهد شد.
شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بوده که در 30 کیلومتری جنوب شوشتر واقع شده است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه