اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

جراحی تومور مغزی پیشرفته در شوشتر باعث نجات جان بیمار از مرگ حتمی شد

سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: بیمار ۷۰ ساله ای که با علائم ضعف و فلج اندام ها به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) مراجعه کرده بود، طی یک جراحی پیشرفته مغز و اعصاب توسط دکتر رضا عباسی منجزی جراح مغز و اعصاب از مرگ حتمی نجات یافته و سلامتی خود را بدست آورد.
دکتر نوذر کلانتر فرد افزود: پس از طی کردن مراحل تشخیصی و انجام عکسبرداری های پیشرفته توسط جراح مغز و اعصاب مشخص شد این بیمار دچار تومور مغزی پیشرفته در ناحیه قاعده جمجمه است که این پزشک سختکوش با همراهی تیم اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در روزهای گذشته طی یک عمل جراحی طاقت فرسا که ۵ ساعت به طول انجامید موفق شدند تومور را با موفقیت کامل از جمجمه بیمار خارج کنند.
وی همچنین گفت: آن چه در این عمل جراحی حائز اهمیت بود، حساسیت بسیار بالای ناحیه وجود تومور و استفاده از تجهیزات جراحی میکروسکوپیک است که به تازگی برای استفاده در اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) خریداری شده است.
دکتر نوذر کلانتر فرد در پایان گفت: خوشبختانه این بیمار پس از طی کردن دوران نقاهت با برطرف شدن کامل علائم ضعف و فلج اندام ها که می توانست به مرگ وی منجر شود ، بهبودی کامل خود را بدست آورده و با حال عمومی خوب از بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) مرخص شد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه