اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

آسفالت معابر شهر تسریع می‌شود

شوشترنامه| شهردار شوشتر از تسریع در آسفالت معابر شهری خبر داد و گفت: پروژه‌های شهرداری شوشتر فعال هستند و پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها رضای بخش است.عباس اسکندری‌نیا در گفت و گو با شوشترنامه اظهار داشت: شهرداری شوشتر در شرایط کنونی پروژه‌های آسفالت مناطق محروم و کمتر برخوردار شهری را در دستور کار دارد و این پروژه در آینده نزدیک تسریع و تقویت نیز می‌شود.
وی افزود: شهرداری شوشتر در بخش‌های از شهر شوشتر با همکاری و مشارکت مردم پروژه‌های آسفالت را ادامه داده است و در این زمینه از مشارکت و همکاری مردم در این مهم تقدیر می‌کند.وی عنوان کرد: پروژه‌های پیاده‌روسازی خیابان طالقانی پیشرفت قابل‌توجهی دارد و به‌زودی فعالیت در این پروژه‌ها به پایان خواهد رسید و مردم از افتتاح این پروژه‌ها بهره‌مند می‌شوند.اسکندری‌نیا به فعالیت پارک خانواده اشاره کرد و افزود: این پارک دارای فضای بسیار مفرح و جذاب خواهد بود، شهرداری در هفته‌های گذشته با تلاش قابل‌ستایش در این زمینه شاهد پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی بوده‌ایم، باید عرض کنم که فعالیت در این پارک توسط شهرداری انجام می‌شود.
وی تأکید کرد: ساحل سازی در پارک داریون شوشتر نیز فعال است، این پروژه با اعتبارات استانی فعالیت می‌کند و سرعت و درصد پیشرفت آن قابل‌قبول است.
شهردار شوشتر به مشکلات شهر شوشتر در بارندگی روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: نیروهای خدوم خدمات شهری شوشتر در روزهای گذشته با فعالیت بسیار زیاد و سخت توانستند مشکلات در بحث آبگرفتگی معابر شهری را به حداقل برسانند، در این زمینه از همه همکارانم تشکر می‌کنم.
وی عنوان کرد: در برخی معابر شهری نیازمند برخی اصلاحات هستیم تا در بارندگی‌ها دچار مشکلات آبگرفتگی نشویم، با آسیب‌شناسی دقیق در حال برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات و بهبود شرایط هستیم.
اسکندری‌نیا به استقبال مردم از طرح تخفیفات شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: در روزهایی که تخفیفات شهرداری اعلام‌شده بود، استقبال مردم از این طرح بسیار خوب بود، از شهروندان شوشتری برای مشارکت در این زمینه تقدیر می‌کنم.شهردار شوشتر به استقلال مالی شهرداری‌ها اشاره کرد و افزود: بی‌شک مشارکت مردم در حوزه پرداخت عوارض و ... باعث تسریع اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در سطح شهر می‌شود، توانسته‌ایم آمارهای مشارکت مردم را در حوزه پرداخت عوارض با رشد بیش از 300 درصدی مواجه کنیم، این اتفاقات تنها به دلیل رشد اعتماد مردم به فعالیت شهرداری رقم می‌خورد.وی به فصل حضور گردشگران در شوشتر اشاره کرد و گفت: هوای بسیار مطبوع شوشتر در شرایط کنونی باعث حضور گردشگران در این شهرستان می‌شود، لایروبی نهر رقط توسط پایگاه سازه‌های آبی شوشتر و تلاش شهرداری برای آماده‌سازی و رفع مشکلات پارک مجاور پل بند لشکر می‌تواند شرایط را برای حضور گردشگران در این منطقه و بهره بردن از فضای برک این منطقه را بهبود بخشد.اسکندری‌نیا تأکید کرد: شهرداری شوشتر با پایش شرایط پارک‌ها، سواحل و... تلاش دارد تا شرایط را برای حضور گردشگران در شوشتر بهبود بخشد، در این زمینه نیروهای خدمات شهری شهرداری شوشتر به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستند که این تلاش‌ها را ارج می‌نهم.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه