اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

دزفول تنها شهری است که همزمان ۸ بیمارستان درحال ساخت دارد

نماینده دزفول در نشست خبری روز گذشته با اصحاب رسانه گفت: در خصوص آزاد راه ما مشکلی نداریم ولی وابسته به بخش خصوصی است. در حال حاضر به توافق رسیدیم و بدنبال بخش خصوصی هستیم.
عباس پاپی زاده افزود: کوتاهترین مسیر خوزستان به تهران از دزفول می‌گذرد. ما دنبال آن جاده‌ای هستیم که کوتاه‌تر و به صرفه تر باشد. ما پولی گرفتیم و کوه‌شکافی کردیم اما مسیر خاکی است که باید بودجه دیگری بگیریم و آن را آسفالت کنیم.
پاپی‌زاده اظهار داشت: نخستین کنارگذر دزفول از سیاه منصور به آوج تا چهارماه دیگر تکمیل می‌شود. فاز بعدی از میانرود به هفت‌تپه وارد جاده اهواز می شود و جاده مستقیم ۲۰ کیلومتر نزدیکتر می شود.
نماینده دزفول بیان کرد: برای نخستین بار مجوز داشتن ایستگاه راه آهن را گرفتیم. مطالعات آن هم انجام شده برآورد هم شده که گرفتن زمین و پل‌هایی که باید برای آن نصب شود تا سه ماه دیگه مشخص خواهد شد.
در بحث بهداشت و درمان با گرفتن مجوز دانشگاه بودجه‌های قابل قبولی گرفتیم. وی ادامه داد: ما هشت بیمارستان برنامه ریزی کردیم برای بخش مرکزی و سه بخش دیگر هم تخصصی هم عمومی و هم فوق تخصصی.
پاپی‌زاده ادامه داد: بزرگترین بیمارستان، بیمارستان بزرگ تامین اجتماعی است که در حال اتمام است. در حال پیگیری نیروی انسانی آن هستیم، همچنین بیمارستان تخصصی زنان را داریم که در استان بی نظیر است.
پاپی‌زاده تصریح کرد: بیمارستان بخش چغامیش و بیمارستان سردشت ساخته شده‌اند، بیمارستان شهیون هم ۸۰ درصد پیشرفت داشته است. بیمارستان بخش مرکزی نیز هنوز زمین آن نهایی نشده است. درحال حاضر اورژانس ما ۲۰ تختخوابی است، ولی اکنون اورژانسی احداث شده با ۶۰ تخت که تکمیل هم شده و بزودی افتتاح خواهد شد.فقط در حوزه درمان بیش از ۲هزار نفر اشتغال خواهیم داشت. 
وی در مورد صنایع فولاد هم گفت: در حوزه صنعت فاز دوم فولاد در حال احداث است. کارخانه ۱۲هزار تنی چغندر قند هم توسط بنیاد برکت در حال ساخت است. در حوزه صنایع کوچک ما ۲ برابر متوسط کشوری اشتغال ایجاد کردیم.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه