اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

نیروی انتظامی در انتخابات مجلس بی‌طرف و مجری قانون است

فرمانده ناحیه تنتظامی شوشتر گفت: نیروی انتظامی در انتخابات پیشروی مجلس شورای اسلامی برقرار کننده نظم و بی‌طرف است به این دلیل می‌کوشیم تا نظم و امنیت با کمال بی‌طرفی برای برگزاری انتخاباتی پرشور را فراهم کنیم.
اختصاصی شوشترنامه| سرهنگ بهروز حسنوند در نشست با اصحاب رسانه شهرستان شوشتر اظهار کرد: نیروی انتظامی برای خدمت به امنیت و آسایش جامعه تلاش می‌کند و همه خدمت‌گذاران در این مجموعه در کمال بی‌طرفی می ‌کوشند تا وظیفه محوله که استقرار و استمرار امنیت در جامعه برای برگزاری انتخابات است را به بهترین نحو ممکن اجرا کنند.وی افزود: رسانه‌ها در شرایط کنونی همدوش نیروی انتظامی در راستای بهبود شرایط و جو عمومی شهرستان تلاش کنند، تاکنون شاهد بداخلاقی رسانه‌ای در حوزه انتخابات نبوده‌ایم و می‌خواهیم شرایط با همین نحو ادامه‌داشته باشد و در راستای ایجاد جو انتخاباتی در شهرستان در چهارچوب قانون کمک کنید.وی به طرح خلع سلاح در سطح شهرستان شوشتر اشاره کرد و گفت: اجرای طرح خلع سلاح و جمع آوری سلاح‌های غیرمجاز در شهرستان تاثیرات بسیار زیادی در تعدد و تکثر تیراندازی‌ها در شهرستان داشته است و آمارها در این زمینه بسیار روشن و نمایان دهنده این ادعاست ولی به دلیل برخی ملاحظات امکان بیان اعداد و آمار وجود ندارد.
فرمانده ناحیه انتظامی شهرستان شوشتر درباره سامانه جدید ناظر عنوان کرد: سامانه ناظر برای مقابله با بدحجابی، بی حجابی و سگ گردانی راه اندازی شده است و بر اساس گزارش مردمی است، این سامانه به محض ثبت شماره پلاک خودرو، پلیس شهرستانی که پلاک به آن تعلق دارد فرد را احضار می‌کند و اگر به احضار توجه نکند، خودرو یک ماه به پارکینگ هدایت می شود.
وی درباره شرایط امنیت در شهرستان شوشتر گفت: نیروی انتظامی نافی مشکلات در شهرستان نیست، حوادث را نیز کتمان نمی‌کنیم، سرقت وجود دارد و مظاهر بزه در جامعه وجود دارد ولی این مظاهر به حدی که برخی در فضای مجازی تلاش دارند امنیت شهرستان را مخدوش جلوه دهند نیست، از رسانه‌ها انتظار داریم که واقعیت‌ها، تنگناها را به مردم برسانند.
این مقام مسئول درباره برخی از حوادث در سطح شهرستان شوشتر تاکید کرد: برخی از تیراندازی‌ها و نزاع‌ها و... به مشکلات شخصی، خصومت‌ها و ... که ریشه در اموری دارد که بیان آن باعث خدشه‌دار شدن آبروی افراد می‌شود دارد، نیروی انتظامی نمی‌تواند دلیل بروز این نزاع‌ها و حوادث را بیان کند ولی مردم تنها رخداد واقعه را می‌بینند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه