اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

زیرگذر شوشتر آسفالت شد

اختصاصی شوشترنامه| زیرگذر شوشتر؛ پروژه‌ای که در ماه‌های گذشته بارها اخبار خوبی از آن به گوش رسیده است، این اخبار نتیجه تلاش شبانه روزی شهردار شوشتر است، وی که در روزهای نخست حضورش در سمت سرپرست شهرداری وعده بازگشایی عرشه این زیرگذر را در 22 بهمن داده بود، با تلاش فراوان این وعده خود  را در اوج ناباوری عملی کردو حالا نیز در اسرع وقت شاهد آماده‌سازی این پروژه برای افتتاح هستیم.
زیرگذر شوشتر بزرگ‌ترین پروژه عمرانی شهرداری شوشتر در سال‌های گذشته است، در ماه‌های قبل به‌زعم مردم شوشتر روند اجرایی در این پروژه با سرعت بسیار زیادی همراه بوده است، اهتمام شهردار محترم شوشتر به تزریق مالی به پروژه و پیگیری و تخصص در اجرای آن باعث شد که امروز پروژه زیرگذر با کمترین مشکلی آماده افتتاح باشد.
شهردار شوشتر در گفت‌وگویی در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار داشت: یکی از مطالبه‌های اصلی مردم شوشتر از شهرداری راه اندازی سریع زیرگذر بود، از زمانی که شهرداری شوشتر را تحویل گرفتم این پروژه در صدر پیگیری‌ها و رایزنی‌های من بوده است.
عباس اسکندری‌نیا خاطرنشان کرد: بخش زیادی از درآمدهای شهرداری به این پروژه هدایت شد و تلاش کردیم تا سرعت پروژه زیاد و کیفیت اجرا نیز قابل‌توجه باشد، روند اجرایی این پروژه باعث شد تا بسیاری از مردم به راه اندازی سریع پروژه امیدوار باشند.
وی با اشاره به مشکلات زیادی که اجرای این پروژه برای مردم به وجود آمده بود، تاکید کرد: تلاش کردیم تا تکمیل پروژه را فازبندی کنیم، فاز نخست و اولویت‌دار اجرای پروژه تکمیل عرشه و راه اندازی آن بود، به‌سرعت اجرای عرشه و زیر بار ترافیک رفتن آن را دنبال کردیم و دراین‌بین همه به شهرداری کمک کردند.
اسکندری‌نیا عنوان کرد: در حال حاضر آسفالت پروژه در حال انجام است، آسفالت پروژه به حساسیت خاصی انجام می‌شود، این روند با اجرای دولایه شش و پنج سانتیمتری انجام می‌شود و به‌زودی برای اجرای لایه دوم آسفالت پروژه اقدام خواهد شد.
شهردار شوشتر با اشاره به اینکه برای سامان‌دهی به پارک داریون شوشتر اقداماتی در دستور کار قرارگرفته است، افزود: ایجاد پارکینگ در این پارک مرکزی شوشتر، آسفالت جاده داخلی این پارک و سامان‌دهی به سرویس‌های بهداشتی در این پارک به‌طور کامل انجام‌شده است.
وی گفت: تعریف پروژه ساحل سازی در این پارک و اجرای بخشی از این پروژه از سری اقداماتی است که برای سامان‌دهی این پارک در دستور کار قرار دارد، از سویی دیگر تعریف ورودی و خروجی برای این پارک تاحد زیادی به امنیت و کنترل آن کمک کرده است.
این مقام مسئول با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری شوشتر تاکید کرد: جدول‌گذاری و کف‌پوش گذاری پیاده‌روهای خیابان طالقانی حد واسط بین مسجد آل طیب تا چهارراه شهید رجایی در مراحل پایانی است و پروژه کف‌پوش گذاری و جدول‌کاری همین خیابان از خیابان سادات تا چهارراه امام خمینی«ره» نیز بیش از 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بدون وقفه در حال اجراست.
وی عنوان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر شوشتر، نشان از اعتماد مردم در پرداخت عوارضات شهرداری است که امیدواریم این روند ادامه‌داشته باشد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه