اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

هشت میلیارد ریال به چهار روستای محروم شوشتر اختصاص یافت

در جریان سفر دکتر شریعتی استاندار خوزستان و نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی که سه روز پیش به منظور دیدار با تیمور محمدی جوان شایسته بختیاری که جان یک پیرمرد را زیر پل لالی نجات داد، محرومیت شدید روستاهای محل سکونت این جوان مشاهده شد و ساکنان برای رفع محرومیت تقاضای کمک داشتند.
در این جریان نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از میزان سهم ارزش افزوده بسیار ناچیز دهیاری‌های این روستاها تعجب کرد و برای رفع مشکل تماس‌هایی با برخی مدیران کل در استان برقرار کرد.
ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و اندیکا با تماس با مدیرکل امور مالیاتی در خوزستان خواستار رفع مشکل و کمک ویژه به این روستاها شد که استاندار خوزستان نیز با موافقت برای تصویب و رفع محرومیت‌ها در شورایی در استان برای کمک به این روستاها مساعدت کرد.
در این رایزنی‌ها مقرر شد هشت میلیارد ریال اعتبار از محل ارزش‌افزوده به حساب دهیاری‌ها چهارگانه روستاهای محل بحث واریز شود.
روستاهای شیخ شمس‌الدین، پیردالو، تخت قیصر و یک روستای دیگر از جمله این روستاها بودند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه