اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

تشکر رئیس دانشکده علوم پزشکی از دست اندرکاران بسیج ملی کنترل فشار خون شوشتر

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر، از غربالگری بیش از ۸۳ هزار نفر از جمعیت بالای ۳۰ سال شهرستان شوشتر در بسیج ملی کنترل فشارخون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر فرهاد ابول نژادیان با اعلام این خبر و با ارسال پیامی از همکاری و همدلی همه دست اندرکاران این برنامه و مردم شهرستان شوشتر قدردانی کرد.
 رئیس ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون شهرستان شوشتر در این پیام آورده است:

بسم الله الرّحمنِ الرّحیم
اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ که برای اولین بار صحبت از اجرای طرحی سراسری با عنوان «بسیج ملی کنترل فشار خون» می شد، شاید کمتر کسی انتظار اجرای موفق این طرح در سطح ملی و حصول نتایجی این چنین درخشان را داشت اما همت و اراده آحاد ملت شریف ایران و علی الخصوص خدمتگزاران نظام پرافتخارِ سلامت معادلات روی کاغذ را تغییر داد.
پرداختن به اصل پیشگیری و اجرای چنین طرح هایی در سطوح ملی نتایج مثبت بسیار زیادی را در بر خواهد داشت همانگونه که در گذشته نیز  اثبات شده بود که هر زمان رویکرد وزارت بهداشت به سمت بها دادن به اصل پیشگیری متمایل شده شاخص های سلامت جامعه نیز ارتقا پیدا کرده و سبک زندگی سلامت محور را به دنبال داشته است.
باید گفت که کارکنان سختکوش و مدیران پرتلاش دانشکده علوم پزشکی شوشتر از نخستین لحظات اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون با از خودگذشتگی، فداکاری و اراده ای پولادین پای در عرصه کارزار نهاده و از سنگینی کار و حرارت خورشید سوزان هیچگونه واهمه در وجودشان راه نیافت و توانستند افتخار دیگری به سوابق خدمتی خود بیافزایند.
اینجانب دست یکایک همکاران پرتلاشم اعم از کارکنان بهداشت، درمان، پشتیبانی و خدمات، دانشجویان و داوطلبین را به گرمی می فشارم و از همه مسئولین کشوری و لشکری، سازمان ها، نهادها، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی  که در اجرای موفق این طرح ملی در شهرستان به یاری دانشکده علوم پزشکی شوشتر شتافتند کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم همه خدمتگزاران واقعی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) پیروز و سربلند باشند. ان شاالله.
دکتر فرهاد ابول نژادیان
رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر
۱۶ خرداد ماه ۱۳۹۸

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه