اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

دستور تکمیل برخی پروژه‌های آب و فاضلاب در خوزستان ابلاغ شد

نماینده اهواز ،حمیدیه ،باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور تکمیل و اختصاص اعتبار برخی پروژه های آب و فاضلاب خوزستان را صادر کرد .
علی ساری عصر سه شنبه با اشاره به جلسه اختصاصی با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: در تاریخ فروردین ماه سال ۱۳۹۶ مصوباتی در خصوص موضوع آب و فاضلاب خوزستان انجام شد که در آن شهرستانهای اهواز، باوی، کارون و حمیدیه به چهار قسمت تقسیم شدند.
وی افزود: همچنین پیرامون آن مصوبه پروژه های آب و فاضلاب اهواز را در دستور کار داشتیم که از این پروژه ها نزدیک به ۸۰ پروژه در اهواز یا به اتمام رسیده و یا در حال انجام است.
نماینده مردم اهواز ، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه پروژه های کلان ، کمتر مورد بهره برداری قرار گرفته اند اما پروژه های کوچک در حال انجام است.
وی بیان کرد: در بین این آن ها تنها پروژه‌ای که به سرانجام رسید ، تصفیه خانه شرق اهواز بود اما سایر پروژه های کلان حوزه آب و فاضلاب همچنان با مشکلات خاصی همراه بوده و روند اجرایی برخی از آنها طولانی شده است.
ساری گفت: پروژه اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب اهواز با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد تومان کلید خورد اما روند اجرایی آن طولانی شده است.
وی ادامه داد: همچنین کلکتورهای خطوط جمع کننده فاضلاب شرق و غرب اهواز ، تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز یا چنیبه از جمله پروژه هایی است که تا کنون روند اجرای آن ها مدت زمان زیادی به طول انجامیده و هنوز خروجی مطلوبی ندارد.
ساری تصریح کرد: با توجه به این مشکلات و روند اجرایی پروژه های تاثیرگذار در خوزستان جلسه را با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار کردیم که در نهایت با مستنداتی که ارائه شد وی دستور رسیدگی جدی برای تکمیل این پروژه ها را صادر کرد.
وی اظهار کرد: همچنین در این جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور اختصاص بودجه های لازم برای تکمیل پروژه‌های آب و فاضلاب خوزستان را صادر کرد.
نماینده مردم اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون گفت: امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده و نظارت دقیقی که روی این پروژه ها داریم بتوانیم ظرف چند ماه آینده شاهد بهره برداری از پروژه های نیمه تمام آب و فاضلاب در سطح استان باشیم.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه