اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

رونق عمرانی شهرداری شوشتر و توزیع متوازن پروژه‌های شهری

شهردار شوشتر از رونق اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر شوشتر و توزیع متوازن پروژه‌ها در مناطق مختلف خبر داد و گفت: سعی می‌کنیم در همه مناطق شهری فعالیت عمرانی انجام شود.
عباس اسکندری نیا در گفت‌وگویی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: در تلاش هستیم که فعالیت عمرانی شهرداری شوشتر را در همه ابعاد گسترش داده و در مناطق مختلف شهر شوشتر فعالیت‌هایی را در دستور کار قرار دهیم، در این زمینه بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده و بر اساس اولویت کاری تعیین‌شده امور را دنبال خواهیم کرد.
وی تأکید کرد: در مرکز شهر شوشتر در حال اتمام پروژه رواق سازی هستیم، بخش زیادی از این رواق‌ها سفیدکاری نیز شده‌اند و در روزهای آینده سفیدکاری بخش‌های باقی‌مانده نیز به اتمام می‌رسد، در خیابان شریعتی در حال کف‌پوش گذاری هستیم، در این زمینه نیز چند هفته دیگر فعالیت‌ها در این بخش به اتمام می‌رسد.
وی با اشاره به منطقه فرهنگ شهر و کوی و نیرو... خاطرنشان کرد: در این مناطق نیز در حال فعالیت‌های عمرانی هستیم، در فرهنگ شهر در تلاش هستیم تا در کمتر از سه ماه آینده پل شهید محمدی راه‌اندازی شود و بلوار ملاصدرا به دانشگاه آزاد اسلامی متصل گردد، این مهم نیازمند همراهی تیپ نیرو مخصوص ارتش جمهوری اسلامی است که در ماه‌های گذشته نیز همکاری بسیار زیادی داشته‌اند.شهردار شوشتر به فعالیت‌های آغازشده در بخش آسفالت معابر در منطقه بلوار کشاورز نیز اشاره کرد و گفت: در روزهای گذشته خیابان‌های آزادگان‌های 14 و 15 آسفالت شده است و این آسفالت‌ها به مشارکت شهروندان انجام‌شده است.
وی به فعالیت‌های عمرانی در منطقه شوشترنو اشاره کرد و عنوان کرد: در حال حاضر در منطقه شوشترنو در حال کف‌پوش گذاری و جدول‌گذاری هستیم، این پروژه با سرعت خوبی در حال انجام است و مردم نیز از اجرای این پروژه بسیار رضایتمند هستند.
وی به پروژه‌های مرکز شهر شوشتر نیز اشاره کرد و افزود: در هفته‌های گذشته مسیر پرتردد خیابان مسجد جامع شوشتر را برای آسفالت تعیین کردیم، این مسیر در اقدامی ضربتی با استفاده از 120 تن آسفالت کاملاً روکش گذاری شد و مردم از این مسیر بهره‌مند شدند.وی عنوان کرد: در هفته‌های گذشته یکی از مشکلات موجود در بخش خدمات شهری را سطل‌های فرسوده موجود در سطح شهر دیدیم، این سطل‌ها با 100 سطل بسیار مرغوب و زیبا جایگزین شدند و امیدواریم در روند خدمات‌رسانی و جمع‌آوری صحیح زباله تأثیرگذار باشند.
اسکندری خاطرنشان کرد: سهم مردم در فعالیت‌های عمرانی شهر شوشتر بسیار زیاد است، گرایش مردم به پرداخت عوارض باعث شده است تا در مدت‌زمان کوتاهی بشود فعالیت‌های زیادی در امور عمرانی انجام دهیم، این مسئله را دنبال می‌کنیم و از مردم می‌خواهیم در فعالیت‌های آتی شهرداری را یاری کنند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه