اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

آیین تجلیل از مدیران مقاطع تحصیلی و معلمان نمونه شهرستان شوشتر برگزار شد

شوشترنامه: مدیر آموزش وپرورش شهرستان شوشتر خبر از برگزاری جشن بزرگداشت مقام معلم و آیین تجلیل از معلمان نمونه با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و مدیران مدارس در تالار معلم داد.
علیرضا معینی ضمن اعلام این خبر افزود: به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ معلم و تجلیل از مدیران و معلمان نمونه آموزش و پرورش  شهرستان مراسم جشنی با حضور نماینده مردم، فرماندار و جمعی از مسئولین در تالار اجتماعات فرهنگ شوشتربرگزار شد.
وی ضمن خوش آمد گویی به تمامی میهمانان شرکت کننده در برنامه گفت: بر خود واجب می دانم عرض تبریک و تهنیت داشته باشم به جامعه فرهنگیان  شوشتر و خانواده های ایشان که در صف مقدم تعلیم و تربیت کشور عمر و جوانی خود را هزینه می کنند و با هر شرایط و امکاناتی در حال انجام وظایف خود هستند.معینی با اشاره به سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری یاد و خاطره این استاد اخلاق و معلم تربیت اسلامی را گرامی داشته و افزود: تقدیر از معلم آنگونه که بتواند جبران از خود گذشتگی هایش باشد از عهده بیرون است و این مراسمات تنها نمادی از  تقدیر و سپاسگذاری از جایگاه والای معلم است.
مدیر آموزش و پرورش شوشتر با بیان اینکه معلمان باید دارای بالاترین مقام ومنزلت اجتماعی باشند،افزود: رمز موفقیت و توسعه ی اقتصادی،اجتماعی و سلامتِ بهداشتی هر کشوری وابسته به ارزش معلم وآموزش وپرورش در آن کشور است.
این مقام مسئول ضمن تقدیروتشکراز مسولینی که دعوت مجموعه ی آموزش وپرورش را اجابت کرده و در این برنامه حضور یافتند،تصریح کرد: گیلانی نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در سخنان جداگانه ای بمناسبت بزرگداشت مقام معلم این هفته را به معلمین شهرستان و مجموعه آموزش و پرورش تبریک گفت.گفتنی است اهدای لوح  تقدیر به معلمان نمونه شهرستان، اجرای مسابقات و اشعار آیین و مدیحه سرایی  ومولودخوانی استاد زابل زاده از دیگر برنامه های این مراسم بود که مورد توجه میهمانان قرار گرفت.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه