اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

چهار قاضی نمونه در شوشتر تجلیل شدند

شوشترنامه: چهار قاضی دادگستری شوشتر که از طرف دادگستری خوزستان به عنوان نمونه معرفی شده بودند، روز دوشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان دادگستری در این شهرستان تجلیل شدند.
رییس دادگستری شهرستان شوشتر گفت:تلاش شبانه روزی و خالصانه همکاران قضایی و اداری در یک سال گذشته باعث شد تا دادگستری شهرستان شوشتر جزو دادگستری برتر خوزستان شناخته و تعدای از قضات این شهرستان نیز به عنوان نمونه معرفی شوند.
وی افزود: این افراد در زمینه کاهش موجودی پرونده ها، جلوگیری از اطاله دادرسی ها و ابلاغ الکترونیکی، تلاش خوبی انجام دادند و این موضوع باعث شد تا امتیازهای لازم را در ارزشیابی اداره کل دادگستری کسب کنند.
رییس دادگستری شهرستان شوشترادامه داد:علاوه بر این چهار نفر، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان و رییس دادگستری نیز در ارزشیابی های استان به عنوان نمونه انتخاب شدند.
شهرستان شوشتر دارای سه بخش مرکزی، میان آب و شعیبیه و سه شهر گوریه ، شرافت و سرداران است که مرکز آن در 89 کیلومتری شمال اهواز قرار دارد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه