اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

جهاد کشاورزی خوزستان مجتمع های گلخانه ای شوشتر را دریابد

حسین پنبه دانه پور در نشست بررسی مشکلات شهرک گلخانه ای حضرت ولی عصر(عج)شهرستان شوشتربیان کرد:حدود 105واحدگلخانه ای در این شهرک پیش بینی شده که تنها 27واحد آن فعال هستند.
وی افزود: از تعداد 85واحد دامپروری نیز تنها 30واحد آن فعال است که این رقم بعد از گذشت بیش از 12سال از راه اندازی شهرک ،قابل قبول نیست.
رییس شورای اشتغال شهرستان شوشتر ادامه داد: در برخی موارد این واحدها به افرادی واگذار شده که متاسفانه توانایی راه اندازی این واحدها را نداشته و آنها را نیمه کاره رها کرده اند.
وی گفت: واحدهایی که فعال هستند نقش مهمی در تولید و اشتغال ایفا کرده اند از این رو انتظار می رود اداره کل جهادکشاورزی خوزستان نسبت به تعیین تکلیف دیگر واحدها حساسیت بیشتری نشان دهد تا شاهد رونق و تولید روز افزون در این واحدها باشیم.
شهرستان شوشتر با داشتن خاک حاصلخیز و آب فراوان از قطب های تولید محصولات کشاورزیدر خوزستان است.
در شهرستان شوشتر بیش از 75 هزار هکتار زمین کشاورزی آبی و دیم وجود دارد.
شهرستان شوشتر دارای سه بخش مرکزی، میان آب و شعیبیه است که مرکز آن در 89 کیلومتری شمال اهواز قرار دارد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه