اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

سومین جشنواره بین المللی استنداپ کمدی در شوشتر برگزار می شود

علی بهرامی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر گفت: فراخوان سومین جشنواره استنداپ کمدی به میزبانی شوشتر در گستره بین المللی به زودی منتشر می شود.
 وی افزود: قرار است در جلسه ای در اداره کل ارشاد خوزستان، جزییات دقیق فراخوان تنظیم و با کارگروه شهرستان شرایط شرکت کنندگان برخی از کشورها مشخص گردد.
 دبیر شورای فرهنگ عمومی شوشتر هدف این جشنواره را ایجاد شور و نشاط اجتماعی عنوان کرد و گفت:کارگروه اجرایی این رویداد بزرگ بین المللی مشخص شده و کار خود را از ابتدای سال ۹۸ آغاز خواهند کرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر در پایان یاداور شد، حمایت بی نظیر مردم ، مسئولین و رسانه ها در دو دوره گذشته، اهمیت برگزاری سومین جشنواره را بالاتر برده و امیدواریم سال اینده این جشنواره در گستره ی بین المللی در شهر تاریخی باستانی شوشتر باشکوه تر از دو دوره ی قبل برگزار گردد.
دومین دوره جشنواره استندآپ کمدی شوشتر به صورت ملی برگزار شد و استقبال بی نظیری داست، این جشنواره از سوی برخی مغرضان تلاش شد به حاشیه کشیده شود که این افراد معلوم الحال و معلوم السابقه در این مهم با حضور بی نظیر مردم و همراهی مسئولان ناکام ماندند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه