اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

استیضاح وزیر نفت را کلید می زنیم

 سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر در مجلس با بیان اینکه زنگنه در مورد منافع کشور بی‌احتیاطی کرده و تعاملی با نمایندگان مجلس نداشته است لذا ما چاره‌ای جز استیضاح وی نخواهیم داشت گفت: اگر زنگنه بنا دارد از نمایندگان امضا کننده این نامه شکایت کند به نظر می‌رسد که وی به جای اتخاذ رویه تعامل با نمایندگان مجلس به دنبال تقابل با آنها است.
سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی درباره نامه اخیر ۷۲ نماینده مجلس در خصوص سوءمدیریت و سوءتدبیر بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در شرایط تحریمی کشور گفت: متأسفانه آقای زنگنه نه تنها اهتمام عملی برای مقابله با تحریم‌ها ندارد بلکه همه روزنه‌های موجود جهت بی‌اثر کردن تحریم‌ها را مسدود کرده است.
وی افزود:‌در این برهه تاریخی و حساس و با توجه به از دست دادن فرصت‌ها توسط وزیر نفت باید مدیریت این وزارتخانه اصلاح شده و تصمیمی عاجل جهت تأمین منافع ملت و افزایش توان مقابله با تحریم‌های آمریکا اتخاذ شود.
نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ تمامی اسناد و مدارک مربوط به این نامه متقن است و بهتر است زنگنه این موضوعات را پذیرفته و توضیحاتی را به این ۷۲ نماینده مجلس و مسئولان مرتبط ارائه دهد.
گیلانی اظهار داشت: ای کاش وزیر نفت به جای فرافکنی، این موضوعات را توضیح داده و نمایندگان مردم در خانه ملت را قانع می‌کرد.
وی با اشاره به اینکه گفته می‌شود زنگنه نمایندگان امضاکننده این نامه را تهدید به شکایت کرده است، خاطرنشان کرد: زنگنه می‌خواهد از چه کسی شکایت کند از نماینده مردم در خانه ملت؟ اگر دادگاهی در این خصوص تشکیل شود همه اسناد و مدارک و اظهارات دیگر را به دادگاه داده و به صورت شفاف آن را علنی خواهیم کرد. ضمن اینکه اگر هم قانع نشدیم به سمت استیضاح زنگنه وزیر نفت خواهیم رفت.
نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ به هیچ‌وجه دوست نداریم که وزیر نفت و جایگاه مهم این وزارتخانه تضعیف شود ولی زنگنه در مورد منافع کشور بی‌احتیاطی کرده و تعاملی با نمایندگان مجلس نداشته است لذا ما چاره‌ای جز استیضاح وی نخواهیم داشت.
گیلانی گفت: بهتر است وزیر نفت به جای تهدید نمایندگان آنها را قانع کند و نشستی را با امضاکنندگان این نامه برگزار کند. وی با بیان اینکه یکی از ابزارهای قانونی در اختیار مجلس تحقیق و تفحص از وزارتخانه‌ها و موضوعات مهم دیگر است، بیان داشت: پس از انجام این کار نمایندگان اعلام خواهند کرد که آیا از اقدامات این وزارتخانه قانع شده‌اند یا خیر.  
نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر زنگنه بنا دارد از نمایندگان امضا کننده این نامه شکایت کند به نظر می‌رسد که وی به جای اتخاذ رویه تعامل با نمایندگان مجلس به دنبال تقابل با آنها است. در تحقیق و تفحص احتمال اینکه موضوعات دیگر هم استخراج شود بسیار زیاد است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه