اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید هفته‌نامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار هفته‌نامه «شوشترنامه» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ هفته‌نامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار هفته‌نامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت هفته‌نامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار هفته‌نامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

فعالیت ۱۴ نفر از بانوان پرتلاش در سمَت های مدیریتی دانشکده علوم پزشکی شوشتر

مشاور رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در امور بانوان گفت: از سه سال پیش تا کنون با تغییرات مثبت در نگرش مدیریتی، ۱۴ نفر از بانوان در سمَت های مدیریتی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در سطوح مدیران ارشد و میانی بکارگیری شده اند.
کبری شامنصوری گفت: اعتماد به بانوان و استفاده از علم و تجربه آنان در سطوح مدیریتی دانشکده علوم پزشکی شوشتر به ویژه در سه سال اخیر سبب تقویت اعتماد به نفس و خودباوری بانوان این مجموعه شده است.
وی افزود: نظام سلامت شهرستان شوشتر در هیچ دوره ای این تعداد بانوی مدیر نداشته و خوشحالیم که با حسن اعتماد دکتر ابول نژادیان رئیس پرتلاش دانشکده علوم پزشکی شوشتر، بخش مهمی از پیشرفت های عظیم و درخشان حوزه بهداشت و درمان شهرستان در سه سال گذشته با تلاش کارکنان زن و درایت بانوان مدیر، مقدور و میسر گشته است.
شامنصوری با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن تصریح کرد: جایگاه رفیع بانوان شاغل در حوزه بهداشت و درمان شوشتر در تمامی قسمت ها بر کسی پوشیده نیست و جامعه بزرگِ سلامت بر خود می بالد که توانسته بستر مناسبی برای فعالیت این بانوان باشد.
وی در پایان یادآور شد: اعتماد به بانوان در اداره ی امور و انجام وظایف محوله و استفاده شایسته از علم و تجربه آنان کلیدواژه ای است که اگر سرلوحه قرار گیرد می تواند به برون رفت از بسیاری بحران ها منجر شده و آغازگر تغییرات بزرگ در اداره کشور باشد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه